OGŁOSZENIA

Ogłoszenia parafialne Niedziela Chrystusa Króla

 

  1. W ostatnią niedzielę na tacę Caritas zebraliśmy 5230zł. Bóg zapłać.

 

  1. W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca nabożeństwa po Mszach Świętych wieczornych. Spowiedź w I piątek pół godziny przed Mszami. Przypominamy dzieciom komunijnym o spowiedzi.

 

  1. Pan Organista w tym tygodniu odwiedzi z opłatkiem Rodziny z następujących ulic: Poniedziałek ul. Leśki, Krótka, Przechodnia, Wiatraczna, PCK; wtorek ul. Lipowa; środa ul. Pułaskiego,  Konopnickiej, Orzeszkowej, Zaciszna, po Mszy Świętej wieczornej u. Podchorążych bloki 4 , 6 i 8; czwartek ul. Śląska, Składowa, Polna, Słowackiego, Hładuniaka, Norwida, po Mszy Świętej wieczornej ul. Podchorążych bloki 10 i 12; piątek ul. Ogrodowa, Asnyka, Grunwaldzka, Okólna, Bankowa.

 

  1. W przyszłą niedzielę zapraszamy na spotkania formacyjne po Mszy Świętej o godz. 10.00 Koła Żywego Różańca, po Mszy Świętej o godz. 12.00 Dzieci III klas przygotowujących się d I Komunii Świętej i Rodziców.

 

  1. W przyszłą niedzielę taca na ogrzewanie Kościoła.

 

  1. W ostatnim tygodniu na potrzeby parafii wpłynęły ofiary: 100zł. z ul. Okólnej, 100zł. z ul. Spacerowej, 100zł. z ul. Krzywej i 700zł. bezimienna na konto: Bóg zapłać.

 

  1. W nowym Echu katolickim przeczytamy: Mówi się o niej modlitwa serca lub modlitwa nieustanna . Czym jest modlitwa Jezusowa i dlaczego warto ją praktykować?. Zachęcamy do lektury.

 

  1. W ostatnim tygodniu w naszej parafii odbyły się pogrzeby: śp. + Haliny Russ z Puław pochodzącej z ul. Śląskiej, śp. + Stanisławy Lepak z ul. Gen. Kowalskiego, śp.+ Pawła Isio z ul. Podchorążych, śp. + Ryszarda Warowny z ul. Warszawskiej polećmy Ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie.